Biz Avcılar

Anlaşma Şartları

Kurallar (!)

Biz avcılar.com Servisi kullanırken, her zaman kullanıcı yükledigi yada ekledigi videolarda telif hakkının kendine ait oldugunu biz avcılar sitesi olarak belirtiriz.

Amacımız türkiyenin doga sporları videolarını tek adreste toplamak, videolarda telif hakkı aldıgımızda direkt silinir bizimle burdan iletişime gecebilirsiniz - info@bizavcilar.com 

Site sahibi tüm ilgili davranış ve Hizmete sunulan içerik izleme hakkı, ancak zorunluluk vardır.


Üyelik Kuralları

KAYIT: tam Hizmeti'ni kullanmak için bir kullanıcı adı, şifre ve geçerli bir e-posta adresinizi vererek üye olarak kaydetmeniz gerekir. Eğer tam ve doğru kayıt bilgi sağlamak ve bilgi değişiklikleri varsa bize bildirmeniz gerekir. Eğer bir iş, hükümet, ya da kar amacı gütmeyen bir varlık varsa, kimin e-posta adresi hesabıyla ilişkili kişi bu Anlaşmanın varlık bağlama yetkisine sahip olmalıdır.

KULLANICI ADI: Size gerçek adını kullanmaya teşvik ediyoruz. Eğer bir iş, hükümet, ya da kar amacı gütmeyen işletme iseniz, örgütün gerçek adını kullanmak gerekir. Sen başkasının adı, herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal eden bir isim, ya da müstehcen veya sakıncalı bir isim kullanamazsınız

HESAP GÜVENLİĞİ: yetkisiz kullanıcılar tarafından herhangi bir aktivite de dahil olmak üzere, hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden sorumludur. Sen başkalarının hesabınızı kullanmasına izin vermemeniz gerekir. Şifrenizin gizliliğini korumak zorundadır. Başkalarının erişimi olan bir bilgisayar kullanıyorsanız, size hizmeti kullandıktan sonra hesabınızdan oturum açmanız gerekir.


içerik Kısıtlamaları

You may not upload, post, or transmit (collectively, "submit") any video, image, text, audio recording, or other work (collectively, "content") that:

  • Herhangi bir üçüncü tarafın telif haklarını veya diğer haklarını (örneğin, ticari marka, gizlilik hakları, vb) ihlal;
  • Müstehcen içerik veya pornografi içeren (Ancak, bu non-cinsel çıplaklık izin verilmedi);
  • , Nefret dolu, iftira ya da ayrımcı içerik içeren ya da herhangi bir kişi ya da gruba karşı nefreti körükler;
  • Patlatır küçüklerin;
  • Yasadışı eylemleri veya aşırı şiddet gösteren videolar;
  • Hayvan zulüm ya da hayvanlara karşı aşırı şiddet gösteriyor;
  • Hileli düzenleri, çok düzeyli pazarlama (MLM) düzenleri, olsun zengin hızlı düzenleri, online oyun ve kumar, nakit hediye, ev işletmelerin iş, ya da diğer herhangi bir şüpheli para kazanma girişimler teşvik ya da herhangi bir yasayı ihlal.

Ata Venza